вторник, 27. октомври 2020. Вести денес: 77
home Занимливости

Не е за оние со слабо срце: Се ракува со шкорпии како да се безопасни…

Не е за оние со слабо срце: Се ракува со шкорпии како да се безопасни…

Овој човек ја ставил својата рака во сад полн со шкорпии, па згрозил многумина. Некои од луѓето дури не можат ниту да ја гледаат оваа снимка.

Коронавирус