среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 82
home Занимливости

Наташа јаде по 15 тегли Нутела за да го зголеми задникот – еве го резултатот (ФОТО)

Наташа јаде по 15 тегли Нутела за да го зголеми задникот – еве го резултатот (ФОТО)

Наташа Карун дефинитивно се стреми кон големи нешта.

Нејзината желба е да има најголем задник на светот. Карун е плус-сајз модел од Шведска која толку е посветена на личната цел што секој месец јаде по дури 15 тегли нутела за на тој начин да добие повеќе од 6 килогррами.


Моментално, сака да добие барем уште 25 килограми, а кога ќе ја достигне тежината, лекарите ќе можат да ја преместат масата во нејзиниот задник.

-Што повеќе добијам на килограми, така мојот задник ќе биде подобар. Ќе направам се што треба за да го имам најголемиот задник на светот. Сакам кога чувствувам голем задник, кога одам и кога се тресе се чувствувам напалено сама за себе, изјавуваа таа.

Коронавирус