четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 177
home Занимливости

НАСА ги сними звуците од Сонцето- мора да слушнете, фантастично е (ВИДЕО)

НАСА ги сними звуците од Сонцето- мора да слушнете, фантастично е (ВИДЕО)

НАСА снима се што може да се сними вклучително и звуците на Сонцето.

Мора да слушнете, фантастично е.

Коронавирус