четврток, 4. јуни 2020. Вести денес: 139
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Занимливости

Нарача секси фустанче од Интернет, а кога ќе видите што добила ќе се изнасмеете (ФОТО)

Нарача секси фустанче од Интернет, а кога ќе видите што добила ќе се изнасмеете (ФОТО)

Нарачувањето преку Интернет веќе не е реткост, скоро секој од нас го пробал овој метод на купување барем еднаш.

И додека некои нарачки совршено одговараат со производот кој сте го избрале, има купувачи кои жестоко се покајале за одлуката да купат преку Интернет.

Една од нив е Британката Кортни Хендерсон, која реши да ја бара нејзината роденденска вечера на Интернет.

Најде прекрасен фустан во кој веднаш се заљуби и одлучи да го нарача.

Но, кога видела што доби…

Коронавирус