вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 84
home Занимливости

Наместо во гроб во базен: Носејќи го мртвото телото изгубија рамнотежа, а потоа семејството го доживеа најголемиот шок (ВИДЕО)

Наместо во гроб во базен: Носејќи го мртвото телото изгубија рамнотежа, а потоа семејството го доживеа најголемиот шок (ВИДЕО)

Виде снимка на која се гледа како четворица луѓе ги носат посмртните останки на еден човек го заобиколи светот за само неколку часа.

Телото на починатиот човек кој за сега не се знае дали маж или жена наместо во гроб заврши во базен, откако тие изгубија рамнотежа.

Кога изгубија рамнотежа носачите на телото започнаа да се слушаат панични гласови, а потоа следуваше вистински шок за најблиските, погледнете.

Коронавирус