сабота, 5. декември 2020. Вести денес: 27
home Занимливости

Најубавата полицајка во регионот отиде на одмор: Лидија ги залуди мажите со фотографиите од плажа на Инстаграм (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Најубавата полицајка во регионот отиде на одмор: Лидија ги залуди мажите со фотографиите од плажа на Инстаграм (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Атрактивната полицајка од Србија, Лидија Такач преку ноќ стана ѕвезда на социјалните мрежи кога во медиумите беше наречена најубавата полицајка во Србија, а ние ќе кажеме можеби и во регионот.

Таа има профил на Инстаграм, каде ја следат скоро 25 илјади луѓе. Лидија е доста фотогенична, а сака да се фотографира во полициската униформа, на која е посебно горда.

Лидија во моментов е на одмор и своите фанови секојдневно ги чести со секси фотографии од море.

Сепак ги има и оние кои повеќе сакаат да ја гледаат оваа блондинка во униформа.

Мислењата околу неа се многу поделени, некои се прашуваат како таква девојка може да биде полицајка, други пак велат дека на неа не и местото во полицијата. Мажите пак велат дека нејзините казни со мерак би ги примиле.

Дел од коментарите на нејзиниот Инстаграм профил се: „Уапси ме“, „Кога е ваква нека пишува казни, нека апси, нека тепа“…

✔?✔

A post shared by •lidija_takac• (@lidija_takac) on

?

A post shared by •lidija_takac• (@lidija_takac) on

Krofna x2? Jutroo?‍♀️

A post shared by •lidija_takac• (@lidija_takac) on

?

A post shared by •lidija_takac• (@lidija_takac) on

?

A post shared by •lidija_takac• (@lidija_takac) on

?

A post shared by •lidija_takac• (@lidija_takac) on

Ništa vise ☀

A post shared by •lidija_takac• (@lidija_takac) on

Lepota će spasiti svet ? #babyblue

A post shared by •lidija_takac• (@lidija_takac) on

Sunce suncu ?

A post shared by •lidija_takac• (@lidija_takac) on

Ready ? #work #loveit #job #go

A post shared by •lidija_takac• (@lidija_takac) on

• Stay positive •

A post shared by •lidija_takac• (@lidija_takac) on

Gde god da odem je riskantno ? #life #love #mood

A post shared by •lidija_takac• (@lidija_takac) on

?

A post shared by •lidija_takac• (@lidija_takac) on

Ponekad se ženi dogodi da je lepsa sa 29, nego sto je bila 10 godina ranije ?

A post shared by •lidija_takac• (@lidija_takac) on

? #wedding #weddingday

A post shared by •lidija_takac• (@lidija_takac) on

?

A post shared by •lidija_takac• (@lidija_takac) on

Pronadji razliku 〰 #selfie

A post shared by •lidija_takac• (@lidija_takac) on

Jedna prelepost ❤

A post shared by •lidija_takac• (@lidija_takac) on

?

A post shared by •lidija_takac• (@lidija_takac) on

Ko tu koga vise folira ?

A post shared by •lidija_takac• (@lidija_takac) on

Pcelica ? #work

A post shared by •lidija_takac• (@lidija_takac) on

Radi ono sto volis, voli ono sto radis ? #lifestyle ?

A post shared by •lidija_takac• (@lidija_takac) on

Juutroo ☕

A post shared by •lidija_takac• (@lidija_takac) on

?Voli svoj odraz u ogledalu #selfie

A post shared by •lidija_takac• (@lidija_takac) on

Коронавирус