недела, 19. септември 2021. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

ЦРН РЕКОРД НА ПОЧИНАТИ ВО ЗЕМЈАВА: Денеска над 40 починати, НАЈМЛАДИОТ НА САМО 18 ГОДИНИ!

home Занимливости

Најдобрите фејлови од 2018, прв дел

Најдобрите фејлови од 2018, прв дел

Уште неколку дена ќе се збогуваме со 2018 година, а Fail Army направи компилација од најсмешните настани и незгоди кои беа актуелни во текот на годината.

Коронавирус