петок, 18. септември 2020. Вести денес: 76
home Занимливости

Најдобриот лек против мамурлак

Најдобриот лек против мамурлак

Во пресрет на новогодишната ноќ кога повеќето од нас ќе пивнат малку повеќе од вообичаено, да ве подготвиме за во случај на мамурлак на 1 јануари.

За да не ја почнете годината со главоболка, пробајте го овој лек против мамурлак. Можеби ви звучи одвратно, ама помага. И пијте многу вода.

Среќно!

Коронавирус