сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 121
home Занимливости

Најбизарно запросување: И побарал орален секс, па прстенот го пронашла на неговиот пенис (ФОТО)

Најбизарно запросување: И побарал орален секс, па прстенот го пронашла на неговиот пенис (ФОТО)

Мажите знаат да бидат креативни кога станува збор за запросувањето на нивните девојки, но понекогаш тоа знае да ги премине сите граници…

Добар пример „како не треба да ја запросите“ својата девојка е ова момче кое прстенот за неговата сакана го ставил на пенисот.

На една Фејсбук група во која често се споделуваат моменти од запросувања, една идна невеста опишала бизарно запросување.

-Доцна во ноќта побара орален секс. Кога ја ставив раката на пенисот го пронајдов прстенот. Тој е вистински благослов за мене и не сакам никој друг во мојот живот. Во совршена врска немојте да бидете со некој многу сиромашен, и ако му давате најдобар орален секс и му готвите и вие би можеле да добиете дијамантски прстен од 1,6 карати, напиша девојката и го опиша ова искуство.

Коронавирус