четврток, 2. јули 2020. Вести денес: 102
МЕГА БОМБА

АУДИО: Објавена нова бомба за Заев – „Маме ќе им e*aм на сите што ќе влезат кај мене во коалиција“

home Занимливости

На водителка во живо среде емисија и испадна забот- потоа следувало уште поголем гаф (ВИДЕО)

На водителка во живо среде емисија и испадна забот- потоа следувало уште поголем гаф (ВИДЕО)

Емисиите кои одат во живо не се ни малку едноставни за реализација.

Дури и кога се е синхронизирано до најситен детаљ, секогаш може да се случат непредвидливи ситуации, а токму тоа и се случи на водителката Соња Кортес.

Имено, на неа среде емисија и испадна заб, најверојатно имплант.

За да биде уште полошо, водителката била во крупен кадар и широко насмеана, па така немало шанси оваа сцена да помине незапазено.

На кракот, Соња почнала да го бара својот заб по подот, но останала прилично смирена.

Парламентарни избори 2020