недела, 29. јануари 2023. Вести денес: 65
home Занимливости

На сите родители ќе им се заледи крвта во вените: Погледнете што прави ова дете, веднаш ќе ги осудите мајка му и татко му (ВИДЕО)

На сите родители ќе им се заледи крвта во вените: Погледнете што прави ова дете, веднаш ќе ги осудите мајка му и татко му (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се појави видео снимка од момче на возраст од околу две години како си игра со џиновски питон во својот двор.

Она што ги налути корисниците на социјалните мрежи е фактот, што момчето се игра со влечугата, додека неговите родители се смеат и го снимаат.

Детето ја брка змијата несвесно за опасноста во која се наоѓа, а во еден момент дури ја крева и главата на питонот, а потоа ја спушта на земјата.

Снимката е направена во индонезиската провинција Источна Јава, а објавена е неодамна. Оние кои го погледнале видеото, изразуваат чудење како вакво нешто можело воопшто да се случи.