вторник, 28. март 2023. Вести денес: 51
home Занимливости

На шефицата и пратил перверзна порака, по што таа го повикала, а поради оваа грешка останал без работа

На шефицата и пратил перверзна порака, по што таа го повикала, а поради оваа грешка останал без работа

Кога добил порака од непознат број, момчето решило да врати со непристојна содржина.

Кори Хробовски добил порака од непознат број и решил да одговори затоа што мислел дека станува збор за некоја од девојките со која бил.

-Ќе те натерам да дојдеш во петок во 12, пишувало во пораката која ја добил.

Кори како одговор пратил непристојна порака.

Погледнете ја преписката:

Преписката со шефицата тој ја објавил на Твитер, каде била споделена повеќе од 30.000 пати.

Подоцна признал дека на таа порака ништо не одговорил, на што таа му пратила покана да дојдат да поразговараат за „условите за неговото вработување“.

Меѓутоа, неговиот пост стана толку популарен и доби повеќе од 80.000 лајкови, поради што морал да даде отказ.

loading...