понеделник, 5. декември 2022. Вести денес: 30
home Занимливости

На прв поглед изгледа како сосем обична девојка: Но почекајте да стане, нема да можете да им верувате на очите (ФОТО+ВИДЕО)

На прв поглед изгледа како сосем обична девојка: Но почекајте да стане, нема да можете да им верувате на очите (ФОТО+ВИДЕО)

27 годишната Линдзи сигурно е една од највисоките девојки на светот. Таа е висока 206 сантиметри.

Признава дека луѓе често ја прашуваат што јаде, дури и во супермаркети гледаат што става во корпата и се обидуваат дека откријат од што толку пораснала.

Понекогаш и е тешко да ги игнорира чудните погледи на минувачите, но на тоа се навикнала затоа што со 9 години почнала забрзано да расте.

Коронавирус