вторник, 30. ноември 2021. Вести денес: 128
home Занимливости

На овие фотографии ќе се смеете цел ден: Урнебесни пародии од скапиот изглед на славните (ФОТО)

На овие фотографии ќе се смеете цел ден: Урнебесни пародии од скапиот изглед на славните (ФОТО)

Ако сакате шеги на туѓа сметка, односно на сметка на славните, време е да го заследите Италијанецот Емануел Ферари на Инстаграм.

Неговите фотки се пародија на оние од славните, со евтини имитации на она што го носат.

Меган Маркл, Кајли Џенер, Мадона, Карди Би, Ријана се само дел од ѕвездите кои се најдоа на неговата листа за исмевање:

 

Најнови вести

Коронавирус