петок, 10. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Занимливости

На ова момче му се смее целиот свет: Се обиде да ја бакне девојката пред камерите точно на полноќ, па гадно зажали (ВИДЕО)

На ова момче му се смее целиот свет: Се обиде да ја бакне девојката пред камерите точно на полноќ, па гадно зажали (ВИДЕО)

На крајот на старата и почетокот на Новата година момчето од оваа снимка се обиде да ја искористи за бакнеж пред камерите со девојката која му се допаѓа, но сега неговиот срам е засекогаш забележан.

Холандската ТВ станица го сними неговиот обид да бакне девојка, а снимката веќе се шири по социјалните мрежи со брзина на светлината поради неговиот чуден начин на бакнување.

Парламентарни избори 2020