четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Занимливости

На оган ставила пластична ќеса полна со вода, а кога ќе видите што додала ќе бидете воодушевени – едноставно и здраво

На оган ставила пластична ќеса полна со вода, а кога ќе видите што додала ќе бидете воодушевени – едноставно и здраво

Најдовме видео на ТикТок во кое симпатична баба подготвува риба. Она што беше особено интересно е што таа ја зготви рибата над оган во обична најлонска кеса.

Кога огнот бил готов, таа ставила над него ќеса полна со вода, на која додала риба и зачини. Ако ви се допаѓа риба од лов, ова може да биде вистинскиот рецепт за вас.

Погледнете како сето тоа изгледаше во прилог.

@28rico122

What would you do if your grandma was like this😢😢 #foodie #foodlover #fish #😭😭😭 #fypシ

♬ original sound – user916331505419

Коронавирус