четврток, 27. јануари 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Повторно над 2.000 заболени од коронавирус во земјава

home Занимливости

На никого не му е јасно како таа има возачка: Удри автомобил на паркинг, а потоа направи нешто глупо (ВИДЕО)

На никого не му е јасно како таа има возачка: Удри автомобил на паркинг, а потоа направи нешто глупо (ВИДЕО)

На паркинг навистина може да се види се, но снимката од една жена која се обидува да излезе од паркинг место е сигурно една од најбизарните.

Низ Фејсбук кружи видео од жена на која и требаа дури седум минути да излезе со својот Форд Фокус, а не стануваше збор за паралелно паркирање.

Се верува дека снимката е направена во Њујорк, а ја снимил маж кој седел на истиот паркинг во својот автомобил.

Возачките вештини на оваа жена најдобро ги осети Тојота паркирана покрај нејзиниот автомобил, кој добро го удри неколку пати, пред да успее да се извлече од паркинг место.

Во еден момент дури излегла од автомобилот и со помош на вода и марамче проба да го испере она што го удрила:

Коронавирус