понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 36
home Занимливости

На „Гугл мапс“ забележал девојка која му е позната, кога ја зголемил фотографијата останал во шок од позата на неговата сопруга и љубовник

На „Гугл мапс“ забележал девојка која му е позната, кога ја зголемил фотографијата останал во шок од позата на неговата сопруга и љубовник

Момче од Перу се развел од својата сопруга откако претходно ја видел во многу интимна поза на „гугл мапс“ со нејзиниот љубовник.

Момчето преку апликацијата „гугл мапс“ истражувајќи некоја дестинација во неговиот град забележал девојка која му е позната.

Девојката носела бела блуза, фармерки и високи потпетици, а седела на клупа додека друго момче лежело покрај неа.

Превареното момче сфатило дека таа облека и слична како на неговата сопруга, а кога погледнал малку поблиску се уверил дека тоа е неговата сопруга.

Тој се соочил со неговата сопруга која му признала дека имала афера, а неименуваниот пар подоцна и се развел пренесуваат тамошните медиуми.