четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 0
home Занимливости

Му требаа само 10 секунди за да ѝ побегне на полицијата: Овој криминалец буквално летна низ прозор (ВИДЕО)

Му требаа само 10 секунди за да ѝ побегне на полицијата: Овој криминалец буквално летна низ прозор (ВИДЕО)

За криминални дела кои ги правел, овој човек беше приведен во полициска станица.

Иако има лисици на рацете, тој е храбар и многу брзо трча.

Му беа потребни само 10 секунди да е затворен сам, па избега со неверојатна брзина.

Реакцијата на полицаецот е оправдана.

Локални избори 2021