четврток, 21. септември 2023. Вести денес: 123
home Занимливости

Му пееја „Среќен роденден“ и му направија торта, а потоа настана хаос (ВИДЕО)

Му пееја „Среќен роденден“ и му направија торта, а потоа настана хаос (ВИДЕО)

На почетокот, ова видео изгледа како веселба во која на еден маж пријателите му пеат „Среќен роденден“.

Тие му направиле и торта која ја ставија пред него, за после песната да ги дувне свеќичките.

Кога сакаше да го стори тоа, настана хаос.

Неговата реакција барем изгледа дека беше мирна, а друг на негово место сигурно би посакал да се одмазди.