сабота, 29. јануари 2022. Вести денес: 0
home Занимливости

Му го оставиле клучот на соседот за да ја чува куќата: Се згрозиле од тоа што го виделе (ВИДЕО)

Му го оставиле клучот на соседот за да ја чува куќата: Се згрозиле од тоа што го виделе (ВИДЕО)

Четириесет и петгодишна жена остана згрозена кога на снимката од камерите во својот дом видела што прави комшијата додека „им го чува домот“.

Шерон Булман за британски „Метро“ вели дека се чувствува одвратно, валкано и разочарано, бидејќи го видела нејзиниот пријател и комшија Стив Гил како сексуално се задоволува со нејзиниот чорап.

На снимката се гледа како тој влегува во спалната соба и од фиоката за долна облека го зема нејзиниот чорап.

Шерон и нејзиниот сопруг Џејмс, кои живеат во Скелтон, Англија, им го оставиле клучот од нивната куќа на соседот, за итен случај, додека тие биле на одмор во Кипар. Гил бил нивен сосед 7 години.

Коронавирус