недела, 2. април 2023. Вести денес: 16
home Занимливости

Му го дале клучот на соседот за да им ја чува куќата, останале згрозени кога ја прегледале снимката од спалната соба (ВИДЕО)

Му го дале клучот на соседот за да им ја чува куќата, останале згрозени кога ја прегледале снимката од спалната соба (ВИДЕО)

Четириесет и петгодишна жена остана згрозена кога на снимката од камерите во својот дом видела што прави комшијата додека „им го чува домот“. Шерон Булман за британски „Метро“ вели дека се чувствува одвратно, валкано и разочарано, бидејќи го видела нејзиниот пријател и комшија Стив Гил како сексуално се задоволува со нејзиниот чорап.

На снимката се гледа како тој влегува во спалната соба и од фиоката за долна облека го зема нејзиниот чорап.

Шерон и нејзиниот сопруг Џејмс, кои живеат во Скелтон, Англија, им го оставиле клучот од нивната куќа на соседот, за итен случај, додека тие биле на одмор во Кипар. Гил бил нивен сосед 7 години.