среда, 3. август 2022. Вести денес: 199
home Занимливости

Момче само сакало да и помогне на девојката да се паркира, но откако таа нагло дала гас настанала катастрофа (ВИДЕО)

Момче само сакало да и помогне на девојката да се паркира, но откако таа нагло дала гас настанала катастрофа (ВИДЕО)

Едно момче од Виетнам сакало да и помогне на една девојка полесно да се паркира, но набрзо зажалило зошто таа по грешка притиснала гас и се залепила за ѕид.

Со невнимание речиси го „залепи“ со задниот крај од автомобилот до ѕидот.

Како што пренесуваат медиумите, нему на помош му притрчаа минувачи, а девојката која се наоѓала зад воланот не можела да верува што направила.

Коронавирус