четврток, 26. ноември 2020. Вести денес: 99
home Занимливости

МОДАТА СТАНА ЗАБЕГАНА: Ова е градник за мажи, кога ќе дознаете за што служи можеби ќе си купите (ФОТО)

МОДАТА СТАНА ЗАБЕГАНА: Ова е градник за мажи, кога ќе дознаете за што служи можеби ќе си купите (ФОТО)

Јапонскиот бренд “Cholmo” претставил нов производ кој би можел да стане хит меѓу мажите.

Станува збор за перничиња за гради кои на секој маж можат да му дадат “мускули” како на суперхерој од филмовите на Марвел.

Перничињата за гради се продаваат на “Amazon”, а истите се носат под облеката и даваат илузија на мускулести гради.

Зависно од бојата, цената на перничињата се движи од 5580 до 4980 јени.

 

Коронавирус