петок, 9. декември 2022. Вести денес: 178
home Занимливости

Модата излезе од контрола: Зарем некој би го купил овој изум? (ФОТО)

Овој изум беше претставен во колекцијата есен/зима 2018-та година, на модната недела во Париз.
Модата излезе од контрола: Зарем некој би го купил овој изум? (ФОТО)

Ви се случило ли да купите нови чевли, а малку да се плашите дека истите брзо ќе ви се уништат иако скапо сте ги платиле? Модата толку забега, што најде решение и за ова.

Еден кинески моден бренд излезе со нова иновација- чевли за чевли!

Ви звучи лудо? Верувајте, изгледа уште полудо од што звучи.

Овој изум беше претставен во колекцијата есен/зима 2018-та година, на модната недела во Париз.

Погледнете ги овие фотографии да сфатите колку овој изум е бизарен.

SANKUANZ AW18 SHOW <KILL THE WALL>

A post shared by SANKUANZ OFFICIAL PAGE (@sankuanz_official) on

SANKUANZ AW18 SHOW <KILL THE WALL>

A post shared by SANKUANZ OFFICIAL PAGE (@sankuanz_official) on

Qatar 2022