четврток, 24. јуни 2021. Вести денес: 117
home Занимливости

Мислеа дека не е сериозен: Рапер си вгради дијамант на чело

Мислеа дека не е сериозен: Рапер си вгради дијамант на чело

Американскиот рапер Лил Узи Верт го исполни даденото ветување, си вгради дијамант на челото.

Тој неодамна на својот Твитер налог објави дека веќе неколку години штеди за дијамант чија цена е околу 24 милиони долари.

Како што објаснил, дури и да го продаде својот имот, не би можел да купи се оддеднаш.

Многумина на социјалните мрежи мислеа дека раперот нема да го одржи зборот, но тој сепак ги демантираше.

ЕУРО 2020

Македонија