сабота, 18. јануари 2020. Вести денес: 1
home Занимливости

Милиметри ги делеа од катастрофа, но некако успеаја да се извлечат (ВИДЕО)

Милиметри ги делеа од катастрофа, но некако успеаја да се извлечат (ВИДЕО)

Потребни се само неколку секунди на невнимание за да се претвори обична прошетка низ градот или нормално возење со автомобил во нешто многу лошо. Овие луѓе исто така беа милиметар далеку од катастрофа, но некако успеаја да се извлечат.

Погледнете го видеото да видите што им се случило.