сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 82
home Занимливости

Мечка влезе во магацин за риби (ВИДЕО)

Мечка влезе во магацин за риби (ВИДЕО)

Мечка влезе во магацин за риби и ги избрка вработените.

Инцидентот се случи во рускиот град Оха, Сахалинска Област.

Камерите во магацинот снимиле како мечката влегува во објектот додека се растоварувале рибите. Животното најверојатно било привлечено од миризбата на риби.

Коронавирус