четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 79
home Занимливости

Мажот се вратил дома и ја фатил прељубницата на дело: Кога го видел г*лиот маж земал да го снима, па сега цел свет се мајтапи со него

Мажот се вратил дома и ја фатил прељубницата на дело: Кога го видел г*лиот маж земал да го снима, па сега цел свет се мајтапи со него

Ги знаете оние филмови каде сопругот одеднаш се враќа дома и ја наоѓа жената во прељуба?

Во нив обично има две сценарија – љубовникот се крие во плакарот додека сопругата се обидува да го измами сопругот со лаги и објаснувања зошто е гола без причина, а другото е што несреќната личност ги наоѓа на дело, па се појавува корамбол.

Во оваа втора верзија, често се случува да падне и физичка пресмета, па или љубовникот или сопругот го извлекуваат подебелиот крај.

И често се случува актерот во аферата да започне да бега од лутиот сопруг…

Ваква сцена се случи неодамна во Бразил, а видеото во кое потполно гол прељубник бега од нејзиниот сопруг за само неколку дена го погледнаа над милион луѓе…

И судејќи според коментарите – тој слатко се смееше!

Како што можеше да се дознае од видеото, кога тој одеднаш се појави на прагот, сопругот (кој очигледно се сомневал во верноста на жената веднаш штом влегол во куќата со вклучена камера) имал што да види.

Неговата полугола сопруга, само облечена во крпа, се обидуваше да се оддалечи од камерата, додека како истрчува од куќата беа забележани само нозете на еден маж.

Сопругот го следел гологазиот прељубникот кој трчал низ куќата со објаснување дека тој е негов добар пријател.

Потоа повторно се соочил со жената, која, како што се дознава од видеото, и помагал кога и било најпотребно.

Како што објасни несреќниот сопруг на видеото, таа дошла во Бразил од Венецуела во догледно време, и практично без ништо.

„Се вљубив во тебе, ти дадов дом, храна, облека, накит, автомобил“, рече тој додека ја снимаше прељубничката која изгледаше дека не се потресе многу од фактот дека беше фатена на дело.

На крајот од видеото се појавува „голиот маж“, овој пат ги покрил интимните делови само со чаршав и мажите почнаа да се расправаат…

Што се случувало понатаму знаат само тие двајцата, а оваа приказна стана вирлна со брзината на светлината и споделена на неколку Јутуб канали.

Секако има и погрдни коментари на сметка на љубовницата, но поголемиот дел се забавуваат од „гологазиот“ љубовник.

Коронавирус