петок, 9. јуни 2023. Вести денес: 31
home Занимливости

ВИДЕО: Еве што прават стјуардесите кога ќе останат сами во авионот

ВИДЕО: Еве што прават стјуардесите кога ќе останат сами во авионот

Сигурно не сте виделе што прават стјуардесите кога ќе останат сами во авион. Додека се на работа, обраќањето кон гостите е строго на дистанца.

Освен шеги, насмевки и љубезност, екипата која е сочинета од повеќе жени е професионална и воздржана.

Меѓутоа, на мажите многу повеќе ќе им се допадне ова видео, погледнете како се забавуваат овие убавици: