среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 87
home Занимливости

Манекенка четири пати ги зголемила градите а сега сака да ги намали: Ме гледаат како бонбона (ВИДЕО+ФОТО)

Манекенка четири пати ги зголемила градите а сега сака да ги намали: Ме гледаат како бонбона (ВИДЕО+ФОТО)

Германската манекенка и инфлуенсерка Ивон Бар потроши куп пари на естетски операција, а сега откри дека сака да ги намали градите, кои ги зголеми четири пати. Странските медиуми пишуваат дека покрај зголемувањето на градите, Ивон направил и липосукција, направил бразилски лифт за задник, а и ботоксот не и е непознат.

 

View this post on Instagram

 

Hi 🥰 I’m bored, check my B!0

A post shared by 𝗬𝘃𝗼𝗻𝗻𝗲 𝗕𝗮𝗿 (@yvonne_bar_) on

Сега таа сака да ги намали градите затоа што мажите се плашат да излезат со неа. Странските медиуми претходно пишуваа дека таа излегува со фудбалер кој не сака јавно да ја признае нивната врска поради нејзините „лажни гради“.

 

View this post on Instagram

 

Life is sweet baby 💕 Do you recognize where I just took this picture? Let me know 🥰

A post shared by 𝗬𝘃𝗼𝗻𝗻𝗲 𝗕𝗮𝗿 (@yvonne_bar_) on

– Размислувам за намалување на градите во одреден момент во иднина затоа што тие секогаш ме осудуваат за тоа и гледаат на тоа на погрешен начин. Тие ме гледаат и ме третираат како да сум бонбона, а не нешто сериозно и се чувствувам како да ги плашам добри мажи – рече манекенката.

Покрај тоа што наишла на заблуди за нејзините гради, Ивон често пати страда и од болки во грбот поради нив. Таа вели дека се надева дека ќе основа семејство еден ден и смета дека намалувањето на градите е добар чекор на тој пат. Но, тоа не е сè за што размислува. Таа исто така сака да го поправи носот затоа што има проблеми со дишењето.

 

View this post on Instagram

 

Link in B!0 😜🔥 no DMs

A post shared by 𝗬𝘃𝗼𝗻𝗻𝗲 𝗕𝗮𝗿 (@yvonne_bar_) on

Коронавирус