вторник, 24. ноември 2020. Вести денес: 139
home Занимливости

Мало девојче со „кражба“ го освои интернетот: Додека домашните снимале кореографија, го земала телефонот и смеејќи се почнала да бега (ВИДЕО)

Мало девојче со „кражба“ го освои интернетот: Додека домашните снимале кореографија, го земала телефонот и смеејќи се почнала да бега (ВИДЕО)

Нејзината насмевка со денови се споделува на социјалните мрежи.

Тоа не би било тоа, доколку девојчето не почнала да се смее додека бегала од нив.

За што станува збор, односно како изгледа една од најслатките „кражби“, може да погледнете во видеото.

 

 

Коронавирус