четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 114
home Занимливости

Македонка по породувањето стана хит на интернет: „Остатокот од млекото го цицаше мажот ми“ (ФОТО)

Македонка по породувањето стана хит на интернет: „Остатокот од млекото го цицаше мажот ми“ (ФОТО)

Македонска мајка стана хит на интернет со својот коментар на социјалните мрежи.

-мене мажот ми ми купи рачна пумпа и супер ми бркаше работа додека бевме на болница 4 дена, а дома откако Емили ќеркичката ја надоев, остатокот го цицаше мажот ми. И немав никаква потреба од пумпа. Тоа траеше 2-3 недели додека да се регулира лактацијата. Сега Емили имам една година и се уште цица… не останува за татко. Па млади мајки пробајте и со таа пумпа, искористете го сопругот, стои во нејзиниот коментар на Фејсбук.

Коронавирус