понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 281
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Занимливости

Мајтап: Црн ден за шарените револуционери! (ВИДЕО)

Мајтап: Црн ден за шарените револуционери! (ВИДЕО)

Фесбук групата Мајтап објави пародија видео наречено „Црн ден за шарените револуционери“.

Во него, меѓу другото, се зборува и за соблекувањето на Катица Јанева.

„Шарениве револуционери урлаа 3-4 месеци низ Скопје, глумеa лудило за на крај место правда, Катица да им се соблече по долен веш во Завод за ревизија“!

Погледнете:

Парламентарни избори 2020