вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 138
home Занимливости

Мајката на ова девојче на момент се сврти со грбот и ја остави сама- ќе ви замрзне крвта кога ќе видите што се случи потоа (ВИДЕО)

Мајката на ова девојче на момент се сврти со грбот и ја остави сама- ќе ви замрзне крвта кога ќе видите што се случи потоа (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се појави видео снимка од девојче со нејзината мајка кое го шокираше светот.

На видеото се гледа како мајката со девојчето се обидуваат да ја отворат гаражата, а веднаш потоа мајката го зема другото дете и кучето за да си одат дома.

Но, во моментите кога мајката оди кај другото дете, нејзината постара ќерка се фаќа за гаражата, а што следуваше потоа погледнете во видеото:

Локални избори 2021