вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 7
home Занимливости

Мајка имала некое чудно чувство: Ќерка и пет години се забавувала со своето момче, а потоа една фотографија ги запрепастила (ВИДЕО)

Мајка имала некое чудно чувство: Ќерка и пет години се забавувала со своето момче, а потоа една фотографија ги запрепастила (ВИДЕО)

Кога Хајди и Ед се вериле во 2016 година, биле многу возбудени поради планирањето венчавка. Меѓутоа, мајката на Хајди имала некое чудно чуство во врска со својот иден зет. Се работело за чиста интуиција, но на крајот испаднало дека била вистинска.

Хајди и Ед се запознале во 2011 година во Лондон на универзитет. Од тогаш се неразделни, а во 2016 година конечно решиле да се венчаат.

Во една прилика, овој пар отишол да руча со своите мајки. Зборувајќи за детството, мајката на Хајди споменала колку сакале да одат на едрење и дека Хајди во една прилика се запознала со другар со кој била неразделна неколку дена. Многу убаво си играле и разделбата им паднала многу тешко.

Испаднало дека тој другар од детството исто така се викал Ед.

Две недели подоцна, мајката на Хајди нашла фотографии на таванот. Кога ги погледнала фотографиите, веднаш ја повикала својата ќерка. Возбудена и соопштила дека тој нејзин другар од детството е устави нејзиниот сегашен сопруг.

Коронавирус