вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 1
home Занимливости

Мајка го остави бебето за секунда само во количката- тоа што следуваше потоа ќе го гледате со солзи во очите (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Мајка го остави бебето за секунда само во количката- тоа што следуваше потоа ќе го гледате со солзи во очите (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Ова видео од една надзорна камера го потресе светот снимајќи неверојатна сцена пред една зграда.

Имено на видеото се гледа како оваа мајка и бебето во количка се наоѓаат на кобното место кога поради силниот ветер падна парче од таванот на зградата.

За среќа не ја погоди количката во која се наоѓаше детето, но настрада неговата мајка.

Коронавирус