петок, 3. јули 2020. Вести денес: 255
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Занимливости

Луѓето полудеа по овој трик: За сами да си го поправите патентот ви треба една вилушка (ВИДЕО)

Луѓето полудеа по овој трик: За сами да си го поправите патентот ви треба една вилушка (ВИДЕО)

Мора да ви се случило барем еднаш да  си го скршите патентот на некое парче облека.

Не е лесно да се поправи, па мора да плаќате пари за да го смените патентот.

Но, овој трик може да ви го олесни животот и да заштеди пари.

Парламентарни избори 2020