четврток, 21. јануари 2021. Вести денес: 180
home Занимливости

ЛЕКАРОТ НЕ МОЖЕЛ ДА ВЕРУВА – маж се жалел на болка и чешање во ушите, а тој во него имал нешто шокантно

ЛЕКАРОТ НЕ МОЖЕЛ ДА ВЕРУВА – маж се жалел на болка и чешање во ушите, а тој во него имал нешто шокантно

Добро познат ЕНТ лекар од Виетнам неодамна имал невообичаена интервенција. Човек со болка и чешање во ушите му дошол на преглед, а кога го прегледал, имал што да види.

Стотици печурки од 2 сантиметри му пораснале во увото! Лекарот верува дека печурките ги „добил“ најверојатно од користење на стапчињата за уши.

Човекот успешно се опоравувал од необичениот „гостин“ во ушите, пишува Телеграф.рс

Најнови вести

Коронавирус