среда, 1. февруари 2023. Вести денес: 18
home Занимливости

Крадец извади пиштол и почна да се заканува, по неколку секунди следуваше неговиот пекол (ВИДЕО)

Крадец извади пиштол и почна да се заканува, по неколку секунди следуваше неговиот пекол (ВИДЕО)

Еден вооружен крадец направил нешто за кое ќе жали цел живот.

Всушност тој се обидел заканувајќи се со пиштол да ограби еден локална продавница во Мексико, а не ни очекувал дека ќе го извлече подебелиот крај.

Тој влегол во продавницата и започнал да се заканува со пиштолот сакајќи да ги собере сите пари од касата кај продавачката, но во тој момент за него започнал вистинскиот пекол.

Еден човек кој стоел на касата, а бил муштерија го ризикувал својот живот, но сепак го соборил крадецот, а на помош притрчале уште двајца вработени во продавницата.

Погледнете како изгледаше целиот настан!