понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 80
home Занимливости

Кој има слабо срце нека не го гледа ова видео: Морници ќе ве лазат по целото тело кога ќе видите каква грешка направи овој мотоциклист

Кој има слабо срце нека не го гледа ова видео:  Морници ќе ве лазат по целото тело кога ќе видите каква грешка направи овој мотоциклист

Откако со мотор налета на пругите и ги премина спуштените рампи, овој мотоциклист едвај спаси жива глава откако и погледна во очи на смртта.

Судбината буквално си поигра со него, а неколку секунди подоцна наиде на воз кој се движел со неверојатна брзина.

Очигледно од големите болки по падот, мотоциклистот немал сила да се тргне од пругите, но доколку за влакно не се потргна од нив ова видео ќе имаше поинаков крај.

За среќа видеото иако ќе предизвика морници по телото сепак има среќен крај, погледнете.

Локални избори 2021