среда, 1. декември 2021. Вести денес: 0
home Занимливости

Кои секси подароци секогаш палат?

Кои секси подароци секогаш палат?

Сакате да ја изненадите вашата партнерка или повторно да ја разбудите страста во врската? „Менс хелт“ направи листа од секси подароци кои секогаш ќе ја расположат

-Секси долна облека
-Лисици
-Масажа
-Секси карти (секоја карта има различна секс поза)
-Чоколадо со лична порака
-Карти за концерт
-Вашата омилена маичка или дуксер
-Коцки мраз
-Камера

Најнови вести

Коронавирус