понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 162
home Занимливости

Кога Русин ќе збесне: Добил отказ па им направил штета од милион евра (ВИДЕО)

Кога Русин ќе збесне: Добил отказ па им направил штета од милион евра (ВИДЕО)

Незадоволен работник на еден аеродром во Русија, одлучил да се одмазди за добиениот отказ на тој начин што уништл паркирани авиони.

Откако го добил отказот, тој седал во багер и почнал да ги уништува помалите авиони на авио компанијата во Таир. Судејќи по снимката, малку фалело да ја откорне пилотската кабина.

Вредноста на авионите се проценува на милион евра.

Погледнете:

Локални избори 2021