среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 0
home Занимливости

Кога куче ќе го види сопственикот по долго време (ВИДЕО)

Кога куче ќе го види сопственикот по долго време (ВИДЕО)

Кучето побудалува од среќа кога ќе го види сопственикот по извесен период разделба.

А како тоа изгледа, најдобро говори ова видео на кое се прикажани повеќе такви средби.

Погледнете ги реакциите.

Локални избори 2021