вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 167
home Занимливости

Кога ќе пораснам сакам да станам ДИЛЕР

Кога ќе пораснам сакам да станам ДИЛЕР

Се работи за еден фестивал за деца кој се одржува во Бугарија, ова видео е старо, а ви ветуваме дека многу ќе се смеете. За што точно се работи погледнете сами во видеото.

Коронавирус