четврток, 5. август 2021. Вести денес: 0
Вонредна вест

ОГНОТ ЈА ЗЕМА ПРВАТА ЖРТВА – изгоре жена во Старо Нагоричане

home Занимливости

Ќе воодушеви: Дали некогаш сте виделе бел паун?(ВИДЕО)

Ќе воодушеви: Дали некогаш сте виделе бел паун?(ВИДЕО)

На социјалните мрежи се шири видео од раскошен бел паун, кој гордо си ги покажува пердувите.

Голем број на луѓе се собраа околу паунот за да му се восхитуваат на неговата убавина.

Видете ја преубавата глетка:

Коронавирус