четврток, 30. март 2023. Вести денес: 136
home Занимливости

Ќе ви се заледи крвта: Акробат ја испушти партнерката од голема висина, инцидентот го гледаше нивниот син (ВИДЕО)

Додека му се лигаше низ рацете, безуспешно се обиде да ја фати за стапалото.
Ќе ви се заледи крвта: Акробат ја испушти партнерката од голема висина, инцидентот го гледаше нивниот син (ВИДЕО)

Во познатото шоу „Америка има талент“ се случи застрашувачки инцидент за време на настапот на акробати.

Тајс, ја испушти од раце својата сопруга Мери додека висеа на десетина метри над сцената, по што таа падна.

Шокатниот момент го гледал нивниот две годишен син Џакс, кој со својата баба седел во публиката.

За некое чудо, Мери заврши без повреди.

Неверојатниот настап од кој ќе ви се заледи крвта погледнете го во продолжение.