понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 148
home Занимливости

Ќе ви го покачи притисокот: Гоца Тржан се соблече топлес и ги крена нозете во вис (ФОТО)

Ќе ви го покачи притисокот: Гоца Тржан се соблече топлес и ги крена нозете во вис (ФОТО)

Српската пејачка Гоца Тржан веќе неколку пати досега беше на летување во Грција, а од таму се врати со архива на жешки фотографии.

Едни од тие фотографии беа и овие две кои пејачката ги објави на својот Инстаграм профил и со тоа ги запали фановите.

#tb #holydays #summer #nofilter #greece Nedostaje mi plaza,letovanje i odmor ???

A post shared by Goca Trzan (@gocatrzan) on

-Ми недостасува плажа, летување и одмор, напиша пејачката и сподели две топлес фотографии, погледнете.

#summer #beach #love A moze i ovako ??????

A post shared by Goca Trzan (@gocatrzan) on

Коронавирус