среда, 5. октомври 2022. Вести денес: 96
home Занимливости

Ќе ве насмее до солзи: Тиктокер дефинитивно победи во овој предизвик (ВИДЕО)

Ќе ве насмее до солзи: Тиктокер дефинитивно победи во овој предизвик (ВИДЕО)

На ТикТок кружи предизвик во кој корисниците, заедно со своите пријатели, се маскираат во гигантски задник.

Сепак, еден Тиктокер реши целосно да го сврти наопаку.

Емилио самиот направил вештачки задник и го обесил околу себе. Се снимаше како ги меша колковите и ги тресе бујните облини, па ги насмеа своите следбеници до солзи.

Погледнете:

@emyvik24#🤣🤣 #parati #👀 #fpy #flor♬ Throat – Gage

Коронавирус