среда, 15. јули 2020. Вести денес: 140
ИЗБОРИ 2020

Излезност до 13 часот: 24,03 проценти во Македонија – Ова е излезноста по изборни единици

home Занимливости

Ќе им се слоши и на најхрабрите: Ова се најлудите ролеркостери на светот (ВИДЕО)

Ќе им се слоши и на најхрабрите: Ова се најлудите ролеркостери на светот (ВИДЕО)

Ако сте вљубеници во луда забава и адреналин овие ролеркостери ќе ве воодушеват.

Сепак колку и да мислите дека сте храбри, ќе ви се слоши кога ќе се качите на било кој од нив.